Bartosz & Lato

Hel - Wczasy nad morzem

Pieszo dojdziesz wszędzie

TO WARTO ZOBACZYĆ

Hel to nie tylko piękne piaszczyste plaże, piękne lasy, czyste powietrze.
W naszym mieście czeka na Państwa wiele ciekawych atrakcji.
Fokarium otwarte jest we wszystkie dni roku. Godziny otwarcia fokarium i muzeum z wystawą „Ssaki naszego morza” uzależnione są od pory roku (sezon 9.30 do 19.00). Karmienia fok, połączone z prelekcją odbywają się aktualnie w godzinach: 11.00 i 14.00.
Na bazie Muzeum Obrony Wybrzeża utworzono Helski Kompleks Muzealny w którego skład wchodzą: Muzeum Helu (MH), Pracownia Konserwatorska, Muzeum Obrony Wybrzeża (MOW), Muzeum Kolei Helskich (MKH) oraz stanowisko bat. H. Laskowskiego (HL).[7] Muzeum znajduje się tuż przed rogatkami Helu w pobliżu przejazdu kolejowego (parkingi dla zmotoryzowanych znajdują się przy drodze wojewódzkiej nr 216).

Muzeum Rybołówstwa

Na wystawach w Muzeum Rybołówstwa prezentowane są zagadnienia związane z historią Bałtyku, rybołówstwem na Zatoce Gdańskiej i Zalewie Wiślanym, dziejami samej Mierzei Helskiej. Na terenach przy muzeum znajduje się skansen tradycyjnych łodzi rybackich.

Dodatkowo

Latarnia Morska, Nadmorski Park Krajobrazowy, rejsy wycieczkowe po zatoce i morzu, wypożyczalnie rowerów, wypożyczalnie sprzętów wodnych, wędkarstwo morskie, GeoCaching, OpenCaching oraz wiele, wiele innych atrakcji.

D-DAY Hel

D Day Hel jest imprezą którą organizuje Fundacja Zabytków Techniki Militarnej Gmina Hel oraz Grupy Rekonstrukcji Historycznej z całego kraju w tym Grupa Rekonstrukcji Historycznej 82nd Airborne Division „Paraglite z Trójmiasta . Nawiązuje ona do największej w historii pod względem użytych sił i środków operacji desantowej podczas II wojny światowej.

Nurkowanie

Zwiedzaj Hel z innej perspektywy, zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszych baz nurkowych. Niezapomniane wrażenia, niesamowite doznania, nurkowanie z instruktorem, penetracje wraków, przeglądy sprzętu, gazy.

Sport

Osoby aktywnie fizycznie, również znajdą coś dla siebie. Do dyspozycji jest boisko ze sztuczną nawierzchnią, hala sportowa, siłownia, strefa fitness w parku, mnóstwo biegowych tras leśnymi ścieżkami, ścieżka rowerowa.

WebCam - Hel na żywo

Chcesz wiedzieć jakie są warunki pogodowe w Helu ? lub co ciekawego się dzieje ? Zapraszamy do oglądania na żywo obrazu z helskich kamerek.
Dzięki helskim kamerkom zobaczą Państwo piękne zachody słońca, jednostki cumujące w portowej marinie, sztormowe scenerie oraz inne ciekawe zjawiska. Oglądaj Hel na żywo !

Zobacz

KONTAKT
Jesteśmy do Państwa dyspozycji

RODO

Pokoje goscinne „Bartosz” Pawel Kwidziński
Pokoje goscinne „Lato” Teresa i Edmund Kwidzińscy

ul. Żeromskiego 24 A-B, 84-150 Hel | Tel. kom. 500-363-622 | Tel. 58 675-06-73
Nr konta  65 1240 5370 1111 0000 5365 0160

www.bartoszlato.pl |

Wysłanie zapytania, nie jest równoznaczne z rezerwacją terminu.